Telefon iletişim 0536 525 3820

Whatsapp iletişim 0536 525 3820

Ayırma Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü Nedir, Soğutma Büyüsü Yaptırma ve Soğutma Büyüsü Bozma

Soğutma büyüsü insanların eşlerinden veya sevgililerinden kısa zaman içinde soğumalarını sağlamak için yapılan güçlü işlemlerdir. Bu işlemler ile kısa zaman içinde en mutlu ve en tutkulu ilişkiler dahi kolayca sona erdirilebilir. Kimi zaman iyi kimi zaman ise kötü amaçlar ile yapılan işlemler oldukları için iki uçlu işlemler olarak bilinirler. Yapılan işlemlerden sonra manevi enerjiler ile kimi zaman tek kimi zaman ise iki kişinin düşünceleri aynı anda değiştirilir ve bu sayede yaşanan ilişki bir daha başlamamak üzere biter. Eğer insanlar bu durumun farkına varıp büyü bozma çalışması yaptırmazlarsa o zaman bir daha bir araya gelmeleri mümkün değildir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Medyumlar soğutma büyüsü yapacakları zaman genellikle birbirlerinden soğumalarını istedikleri kişilerin kişisel bilgilerinin de yer aldığı muskalar hazırlarlar. Bu muskalar da bazı özel semboller veya farklı bilgiler de yer alabilir. Daha sonra ayrılmaları istenen kişilerin yaşadıkları eve veya yakın yerlere saklanan bu muskalar okunacak olan özel tılsımlı sözler ile desteklenmelidir. Bu sayede bir süre sonra o kişilerin birbirlerinden tamamen soğumaları ve yaşadıkları mutlu birlikteliklere kalıcı olarak nokta koymaları sağlanabilir.

Soğutma Büyüsü Etkileri Nasıl Ortaya Çıkar?

Bir kişi soğutma büyüsü etkisine girdiği zaman genellikle bu durumu fark edemez. Bunun için ancak bakım çalışması yaptırması gerekir. Zaman içinde bu işlemler o kişilerin düşüncelerini kontrol altına almaya başlar ve partnerine karşı olan tüm ilgisi kalıcı olarak yok olur. Yapılan işlemlerin ne kadar zaman içinde sonuç vereceği bilinemez ancak birçok medyum bu işlemlerden kesin olarak sonuç alabilirler. Eğer insanlar bekenmedik şekilde sıkıntı çekmeye başlarlarsa o zaman hızlı bir şekilde duruma müdahale edilmeli ve o kişilerin manevi anlamda rahatlamaları sağlanmalıdır. 

Soğutma Büyüsü Etkileri Ne Kadar Sürer?

Bir kişinin mutlu giden birlikteliğini kısa zaman içinde sona erdirmek isteyen kişilerin amacı genellikle bu durumun kalıcı olmasıdır. Yani o kişilerin bir daha eski partnerleri ile bir araya gelmemeleri sağlanmalıdır. Bunun için soğutma büyüsü yapıldığı zaman bu işlemlerin etkilerinin ne kadar süreceği en çok merak edilen konulardan biridir. Eğer bu işlemlerin sonuçlarının kalıcı olması sağlanacaksa o zaman işlemler de medyumların doğru teknikleri ve bilgileri kullanması çok önemlidir. 

Soğutma Büyüsü Bozulabilir mi?

Bilindiği gibi bir kişinin büyü etkisine girdiğinden emin olmasının tek yolu manevi bakım yaptırmaktır. Bu işlemlerden sonra bir kişinin soğutma büyüsünün girdiğini anlaması da mümkün olabilir. Eğer bu işlemin etkisine girildiği kesin olarak anlaşılmışsa o zaman hemen büyü bozma işlemi yapılmalıdır. Bu sayede yaşanan mutlu birliktelik bitmeden gerekli tedbirler alınabilir. Bu tarz konular hakkında kesin ve garantili hizmetler almak isteyen insanlar Medyum Ogeday ile iletişime geçerek kendisine merak ettikleri tüm soruları sorabilirler.

Soğutma Büyüsünün Türleri Nelerdir?

İşte, soğutma büyüsü türleri:

 • Aileden soğutma büyüsü
 • Eşten soğutma büyüsü
 • Sevgiliden soğutma büyüsü
 • Gece hayatından soğutma büyüsü
 • Kötü alışkanlıklardan soğutma büyüsü
 • Erkeklerden veya kadınlardan soğutma büyüsü
 • Arkadaşlarından soğutma büyüsü
 • İşinden soğutma büyüsü
 • Cinsellikten soğutma büyüsü
 • Evinden soğutma büyüsü
 • Kendinden soğutma büyüsü

Soğutma Büyüsünden Korunmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Soğutma büyüsünden korunmanın mümkün olup olmadığı da bir hayli fazla kişiler tarafından merak edilmektedir. Evet, soğutma büyüsünden korunmak son derece mümkündür. Bazı insanlara karşı ilişkinizi korumak istemeniz çok normaldir. Ayırma büyülerini ve de soğutma büyülerini ilişkinizin etrafından kovmak için yapmanız gereken, elbette ki bu büyülerden korunmanızdır. Bu noktada size yardımcı olacak olan yine bir medyumdur. Medyumunuzun size önerdiği duaları okuyarak bu büyülerden korunmanız gerçekten de olanaklı olacaktır.

Nohut büyüleri nasıl yapılır? Bu sorunun cevabı için sitemizde bulunmaya devam ediniz.

İçkiden ve Kumardan Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

İçkiden ve kumardan soğutma büyüsü, aslına bakarsanız çoğu yuvayı kurtaran, çoğu çocuğun da rızkını tehlikeye atmayan, hayırlara vesile olan dualar arasında yer alır. Ve unutmayın ki, iyi niyet ile yapılan her hayırlı büyünün, daha tesirli bir şekilde hayata geçtiği, kesin bir gerçektir. Yüzde yüz etkili soğutma büyüsü arasında yer alan bu büyü ile eşinizi ya da çocuğunuzu veyahut bir başkasını içkiden de, kumardan da, benzeri kötü alışkanlıklardan da kesin bir şekilde koruyabileceksiniz.

Karı Koca Arası Açmak İçin Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Karı koca arası açmak için soğutma büyüsü, sıklık ile tercih edilen bir büyüdür. Çünkü kişilerin ayırmak istediği çiftler vardır. Aşk öyle derin ve de tutkulu bir duygudur ki, bazen aşkın insana yaptırmayacağı şey kalmaz. Sevdiği insanı eşinden ayırmak isteyenlerin de en birincil duygusu yoğun olan aşktır. Karı kocayı ayırmak adına yapılan soğutma büyüleri kuvvetli tesirleri ile bilinir. Bu büyü doğru medyum tarafından, doğru şekilde hayata geçirildiği sürece, büyünün tutmaması imkansızdır.

Karı kocayı birbirinden ayırmak için 2 çubukla yapılan soğutma büyüsü de son günlerde merak konusudur. Bu büyü türünün de tesiri çok konuşulmakta. Sıklık ile tercih edilen 2 çubuklu büyünün detaylarını öğrenmek için sitemizde kalmalısınız.

Kadından Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kadından soğutma büyüsü yapmak isteyenler genel itibari ile yine kadın oluyor. Bunun nedeni de, o kadınların, yani bu büyüyü yaptırmak isteyen kadınların eşlerinin aşırı derecede çapkın olmasıdır. Bu büyü ile beraber, gece hayatından ya da eğlenceden soğutma büyüleri e yapılır. Yani bu büyünün sonunda, eşinizin tam anlamı ile sizin istediğiniz karakterde olduğunu görmeniz artık imkansız değil.

Soğutma büyüsü çok sıklık ile yapılmaktadır. Yapıldığı kadar, bu büyülerin bozulmak istenmesine de çok şahit olmaktayız. Soğutma büyüsü bozmak, yaptırmak kadar titizlik ister. Yani yine, başarılı bir medyum ile çalışmak sizin için en doğrusu olacaktır.

Soğutma Büyüsü Neden Yapılır?

Bu büyünün yapılma nedenleri çok fazla diyebiliriz. Çünkü herkesin ayrı ve de farklı amaçları vardır. Bu amaçlardan biraz bahsedecek olursak;

 • Evli olan çiftlerin birbirinden soğuması ve boşanması,
 • Sevgililerin veya nişanlıların ayrılması,
 • Seçilen insanların birbirleri ile küsmesi, aralarının derin bir şekilde açılması,
 • İki çok yakın dostun arasının açılması ve onların küsmesi,
 • İki kişinin arasında var olan iletişimin tamamı ile kopması,
 • Aile içinde soğukluk olması ve de kopmaların oluşması…

Gördüğünüz üzere, genel itibari ile soğutma büyüsü amaçları bunlardan ibarettir. Bunlarla beraber daha sayılacak birçok amacın var olduğunu da bilmenizi isteriz.

Telefon iletişim 0536 525 3820

Whatsapp iletişim 0536 525 3820

4 Yorum

 1. Ogeday hocam çok teşekkür ederim size.
  Senin sayende nefes almaya başladım 12 yıllık evliliğin boyunca beni darp eden hakaret eden gün yüzü göstermeyen boşanmak istediğim halde beni bosamayan beni ölümle tehdit eden ogeday hocamın sayesinde tek seferde boşandm hemde eşimin kendi açtığı boşanma davası ile teşekkür ederim tekrar tekrar ogeday hocam.

 2. Medyum Ogeday hocam size çok teşekkür ederim bana sarkıntılık yapan beni taciz etmeye kalkan eski sevgilim sonunda benim peşimi bıraktı çok kötü geçen iki yılın ardından eski sevgilim benden soğudu Medyum Ogeday Hocama Yaptığı Soğutma Büyüsü için defalarca teşekkür ederim kendisi gerçek ve güvenilir bir medyumdur hiç çekinmeden kendisine ulaşabilirsiniz

 3. işlemim tutsun yorum yapacam demistim gerçektende ne dediyse dediği gibi oldu herşey eşim şiddet uyguluyordu sürekli boşanmak istiyordum kendisi istemiyordu ogeday hocamı aradım derdimi anlatım kendisi boşanmak isteyecek dedi ve öylede oldu şiddetten kurtuldum çok şükür sizi öneriyorum dostlarıma hocam iyiki sizi aramışim çok teşekkür ederim saygılar canım hocam

 4. Ogeday hocam dediğiniz uygulamaları yaptım ve şimdi beni her yerden engelleyen
  insan engelleri kaldırdı ve sürekli aramaya başladı hiç beklemediğim güzelliklerle
  döndü bana bir özür dilemeler sevgi sözcükleri baya şaşırdım ve şimdi hoca dediğiniz de
  oldu yüzükle geldi bana size çok çok teşekkür ederim babamsınız bundan sonra hocam.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon iletişim 0536 525 3820

Whatsapp iletişim 0536 525 3820

Başa dön tuşu
Call Now Button