Telefon iletişim 0536 525 3820

Whatsapp iletişim 0536 525 3820

Etkili Büyüler

Süryani Büyüsü

Süryani Büyüsü Nedir, Süryani Büyüsü Nasıl Yaptırılır ve Süryani Büyüsü Nasıl Bozulur?

Süryani büyüsü yaptırma konusunda yapılan araştırmalar da birçok kişi bu işlemlerin yapılma tekniklerinden dolayı genellikle vazgeçerler ve farklı yollar izlerler. Çünkü bu işlemler gerçekten de çok zor ve aynı zamanda çok az kişinin yapabildiği işlemlerdir. Eski zamanlarda yaşayan süryani medyumların çok özel teknikler ile ortaya çıkardıkları bu işlemler o günlerden bugünlere kadar gelmiştir.

Yapılan işlemler de uygulanan teknikler de medyumların mutlaka şeytana veya aynı özellikleri taşıyan bazı varlıklara ulaşabilmeleri gerekir. Doğal olarak bu durumu sağlamak ve kontrol altına tutabilmek çok büyük bir deneyim ve aynı zamanda cesaret gerektirir.

Süryani Büyüsü Konusunda Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Eğer bir kişi süryani büyüsü yaptırmak isterse o zaman çok dikkatli olmalı ve yeterli araştırma yapmadan asla karar vermemelidir. Çünkü bu işlemler diğer büyü işlemlerinden çok daha farklı bir yapıya sahiplerdir. Medyumlar bu işlemler hakkında kendilerine gelen talepler de insanları mutlaka doğru bir şekilde yönlendirmeli ve nelere dikkat etmeleri gerektiği hakkında kendilerini uyarmalıdırlar. Yapılan işlemlerin riskleri, sonuçları veya sonuç süreleri hakkında bilgi sahibi olmak insanların süryani büyüsü konusunda çok daha net kararlar vermelerini sağlamak için yeterli olabilir.

Süryani Aşk Büyüsünü Kimler Yapar?

Genellikle kullanılan büyü kaynakları arasında yer alan kadim büyü kitapları içerisinde az bir bilgi içeren Süryani aşk büyüsü başarılı medyumların gerçekleştirmiş olduğu zorlayıcı kriterler içermektedir. Uygulanan büyü yöntemlerinin genellikle bağlama büyüleri ile ciddiye alınması birtakım yöntemlerin göz önüne alınarak Süryani medyumların gerçekleştirmiş olduğu büyülerin sıradan bağlama büyülerine benzemiş olması çok kuvvetli ve kısa süreli etkisini göstermesi mümkün olacaktır.

Süryani aşk büyüsü nasıl yapılır konusunda cevap aramaya geçmeden önce kimler bu büyü yapabilir bu konunun bilinmesi gerekmektedir. Özellikle internet aracılığıyla medyum olduğunu iddia eden birçok kişinin Süryani aşk büyüsünü icra ettiği söylenmektedir. Fakat bunların birçoğunun büyü hakkında hiçbir şey bilmediği ve boş kişiler olduğu anlaşılmaktadır. Sonuçta gerçekten Süryani aşk büyüsü yapabilen vefk uygulamaları usulüne göre gerçekleştiren medyum hocalar genellikle başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Gerektiği zaman Süryani aşk büyüsü ritüelleri uygulayarak başarılı bir şekilde bu büyüyü kanıtlamış kimseler kendini açık bir şekilde göstermektedir.

Süryani Büyüsü Riskli mi?

Bugüne kadar medyumların yaptıkları en ciddi ve aynı zamanda en riskli işlemlerden biri olan süryani büyüsü işlemleri günümüzde en az yapılan işlemlerden biridir. Çünkü bu işlemleri yapacak yeterliliğe sahip bir medyum bulmak çok zordur. Eğer medyumlar bu işlemleri bilinçsiz veya kulaktan dolma bilgiler ile yaparlarsa o zaman bu durum sadece kendileri için değil başka kişiler içinde bu işlemler ciddi sorunlara neden olabilir. Bu sebeple herhangi bir amaç için mutlaka süryani büyüsü yaptırmak isteyen insanlar öncelikle bu işlemler hakkında kimden yardım almaları gerektiğini bilmeli ve çok gerek olmadıkça bu işlemleri yaptırmamalıdırlar.

Süryani Büyüsü Nasıl Yapılır?

Süryani büyüsü yapmak isteyen bir medyum bunun için çok özel bir teknik kullanmalıdır. Bu işlemler de uygulanan bazı özel ritüeller ile manevi alemlerin kapıları açılmalı ve mutlaka şeytan gibi çok güçlü nurani varlıklara ulaşılmalıdır. Bu varlıklara ulaşmak kadar aynı zamanda bu varlıklardan yardım almak ve kontrol altında tutmakta çok önemlidir. Eğer medyumlar bu konuda kendilerine yeteri kadar güvenmiyorlarsa o zaman kesinlikle bu tekniği kullanmamalıdırlar. Çünkü bu tarz işlemler de kesinlikle risk alınmamalı ve hata yapılmamalıdır.

Süryani Büyüsü Nasıl Sonuç Verir?

Süryani büyüsü sonuçları tamamen işlemlerin yapılma amaçlarına bağlıdır. Ancak mutlaka etki altında olan kişilerin manevi anlamda baskı yaşayacakları ve bu durumun kimi zaman o kişiler için ciddi sıkıntılara neden olabileceğini bilmek gerekir. Eğer süryani büyüsü yaptırma konusunda güvenilir kişiler ile çalışmak isteyen insanlar varsa o zaman Medyum Ogeday ile iletişime geçerek kendisinden gerekli tüm bilgileri alabilirler.

Süryani Aşk Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Büyülerde kaynak olarak kullanılan kadim büyü kitapları havass ve ledün ilimleri deneyimlerini kazanmış medyum hocaların elinde tuttukları güvenli kaynaklardır. Burada yer alan Süryani aşk büyüsünün etkileri genellikle halk arasında büyük hayranlık uyandırmaktadır. Süryani büyüsünün genel özellikleri incelenecek olursa

 • Büyü yapılışından kısa bir süre içerisinde kişiler arasında kuvvetli bir bağ oluşturmaktadır.
 • Genellikle sadece üçüncü gözü açık olan kişilerin fark etmiş olduğu beşinci boyuttaki enerji oluşumlarını insan lehine çeviren kuvvetli manevi çalışma olmaktadır.
 • Medyum kişinin teminatları ve bununla birlikte İncil’den yardım alınarak gerçekleştirmektedir.
 • İncil’de yer alan Süryani büyüsü ayetleri önemli yer tutmaktadır. Bu nedenle büyünün uygulamasına böyle bir isim verilmiştir.
 • Süryani büyüsü 8 ile 12 gün içerisinde etkisini açık bir şekilde göstermektedir.

Süryani büyüsü ne kadar sürede etki eder konusundaki sorulara yanıt arayan şahıslar özellikle internet üzerinde çok az bilgi bulacaktır. Bu büyü ile bağlama işlemi 12 gün içerisinde gerçekleşeceği bilinmelidir. Aksi halde gerçekleşen olayların 12 gün geçmesine rağmen herhangi bir etki oluşturması halinde tutmadığı anlaşılacaktır. Çok eski zamanlardan icra edilen Süryani büyüsü sonuç aşamasında en kuvvetli aşk büyüleri arasında yer aldığı bilinmektedir.

Süryani Büyüsü Yapan Medyumlar

Gerçekleştirilen Süryani büyüsü insanların üzerinde ciddi boyutlu manevi uygulama ortaya çıkarmaktadır. Özellikle Hz İsa ile Hristiyanlık dini üzerinde putperest toplumların günümüze dek uzanan manevi çalışmalarının sonucu olduğu anlaşılacaktır. Bu konuda icra edilen Süryani büyüsü Mardin civarında başarılı uygulama olarak yapıldığı görülecektir. Burada yaşamını devam ettiren kişiler tarafından kimliği gizli tutulan manevi ilimler konusunda bilgili üstatlar uzun yıllar süren eğitimler almış ve medyumluk seviyesine ulaşmışlardır. Bu medyumlar olayların püf noktalarını ritüellerini iyi bilmektedir. Bu sebepten dolayı Süryani büyüsünü gerçekleştiren medyumlar ilim ve irfan sahibi deneyimli medyum hoca sıralamasında ilk sırada yer almaktadır.

Telefon iletişim 0536 525 3820

Whatsapp iletişim 0536 525 3820

9 Yorum

 1. Canımı yakan kişi için kısmet kapama büyüsü yaptırdım ogeday hocama. hala hiç bir kısmeti açılmadı. Bana yaptıklarını bu şekilde ödüyor benim canımı yakanın bende canını yakarım çok sonra anlayacaksın benim değerimi ama iş işten geçmiş olacak.

 2. Terk edilmenin acısını ben ve benim gibiler iyi bilir evlilik arifesindeyken sevdiğim beni terk etti teli bile değiştirmişti ona ulaşmayım diye ne olduğunu hala anlamış değilim ama seviyordum onun bütün hayallerim onunlaydı başkasının olmak istemiyordum…
  ogeday hocayı bir yakınım tavsiye etti bağlama büyüsü yaptırdım tekrar aradı beni çocuk buluşmak istediğini söyledi ne kadar mutlu oldum tahmin bile edemezsiniz hocamın sayesinde tekrar kavuştum sevdiğime.

 3. Merhaba ben nişanlım için aradım Ogeday hocayı, benim nişanlımın ailesi bizi evlenince rahat bırakmayacaklar gibi davranıyordu, bende nişanlım için bağlama büyüsü yaptırdım, sonrasında ailesinin yüzünden beni üzmesini istemedim şimdiden aldım tedbirimi. Etkilerini yaşamaya başladım bile teşekkür ederim ogeday hocama.

 4. hocamla suryani büyüsü ile benden bir anda ayrılan sevgilimi geri getirip bana bağladı gözü beni görmeyen sevgilimi bana öyle bir bağladı ki gözü benden başkasını görmez oldu her dediğimi onaylayan biri haline geldi ve şimdi nişanlandık hepsi ogeday hocamın sayesinde oldu sağ olsun hocam çok teşekkür ederim hocam hakkınız ödenmez.

 5. Eğer bir büyü yaptırmak istiyorsanız kesinlikle ogeday hoca ile süryani büyüsünü öneririm ogeday hoca ile iletişime geçin derim

 6. Bende medyum ogeday hoca ile görüştüm ayrıldığım nişanlım ile alakalı görüştüm bana Süryani büyüsü ile baglama tavsiye etti ve çalışmaya başladım 9 günde bitirdi benden nefret eden nişanlım bana ölürcesine bağlandı yanımdan bir an olsun ayrılamaz oldu ve şimdi düğün hazırlığı yapıyoruz hepsi ogeday cocamin sayesinde.

 7. Süryani Büyüsü ile Kocamla Aramı Düzelttim ve onu Ogeday hocamın ilmi ve yardımıyla kocamı kendime bağladım hocamla konuşmasaydık yuvamız yıkılıcaktı Medyum Ogeday hocama çok teşekkür ederim kendisine ulaşmanızı tavsiye ederim kendisi süryani büyüsünde uzmandır hayırlı uzun günler dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon iletişim 0536 525 3820

Whatsapp iletişim 0536 525 3820

Başa dön tuşu
Call Now Button